Odwiedzając salon łazienek DessiHome i przyglądając się czekającym tan na nas rozwiązaniom możemy dostrzec, że pomieszczenia te są dziś utrzymane w wielu różnorodnych stylach. Osoba kochająca elegancję może więc zaplanować całkiem inne pomieszczenie niż zwolennik minimalizmu, w obu przypadkach łazienka będzie przy tym nie tylko ciekawa wizualnie, ale również funkcjonalna.

Trudno jednak nie zadać sobie pytania o to, czy każdy może podjąć próbę nadania łazience jej indywidualnego stylu, czy też zadanie to może zostać zrealizowane jedynie przez klientów dysponujących stosunkowo dużą przestrzenią. Osoby odpowiadające za projektowanie łazienki w DessiHome opowiadają się za pierwszą z wymienionych opcji.

Przykładem stylu, który można wprowadzić w niewielkiej łazience okazuje się, przede wszystkim, styl industrialny. Pozwala on na stawianie na minimalizm, ma jednak tę przewagę nad stylem skandynawskim, że nie jest aż tak sterylny. Eksperymentuje zarówno z kolorami, jak i z materiałami, a jednocześnie pozwala na mądre wykorzystanie ograniczonego metrażu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *